تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کلید فرمانداری آستارا به چه کسی خواهد رسید؟ به كجا چنین شتابان..

  کلید فرمانداری  آستارا  به چه کسی خواهد رسید؟ به كجا چنین شتابان..

  آستارا مگر آزمایشگاه  اداری است .... دكتر محمد علی  هالو

  در این میان و پس از انتخاب  حجت الاسلام والمسلمین  ولی  داداشی  با رای قاطع بعنوان منتخب مردم شریف و فهیم شهرستان مرزی آستارا  در مجلس شورای اسلامی، از سویی احتمال قوی جابجایی برخی از فرمانداران و دیگر مدیران در شهرستان ها، بسیاری از دلسوزان حلقه اصلی  نماینده آستارا  را به تاب و تب انداخت تا با رایزنی هایی بتوانند فردی کارآمد و کاربلد را در حلقه گزینه های احتمالی فرمانداری آستارا قرار دهند.. با اینكه مهندس شفقی  یكی ازفرمانداران موفق در سطح گیلان است طبق نظر سنجی ها در سطح شهرستان آستارا .

  کمتر از یک ماه است که زمزمه هایی برای تغییر فرمانداران در استان گیلان به گوش می رسد و حتی  استاندار گیلان  هر چند در خصوص فرماندار شهرستان  آستارا ، پیش از انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز اخباری در راهروهای سیاسی شهرستان و استان رد و بدل می شد؛ اما با شروع انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، این موضوع کم رنگ تر شد و در پستوهای سیاسی پیگیری گردید.

  این در حالی است که مهندس سیروس شفقی  بعنوان فرماندار آستارا  توانست خدمات بسیار با ارزش و موثری را از خود به جای بگذارد اما خبر حضور وی در شهرستان دیگر در سمت بزركتر روز به روز قوت بیشتری گرفت و در این میان بسیاری از نو اندیشان و صاحبان فکر بر آن آمدند تا این فرماندار اعتدال گرا و توانمند را در شهرستان آستارا  حفظ نموده و از ظرفیت های وی در کنار نماینده دهم  مردم برای منافع عمومی بهره برند.

  اما گویا بدنه اصلی تصمیم گیرنده در حلقه اصلی نماینده دهم  برآن شدند تا با تغییری بجا و سیاسی، نگاهی معتدل  و نزدیك بخود را در آستارا  نهادینه نمایند. پر واضح است که با رفتن شفقی ، شهرستان آستارا  نیازمند فرمانداری قوی، شجاع، کارآمد و یقینا معتدل و با تفکر بهره گیری از خرد جمعی، اعتقاد به اصل تضارب آراء و برنامه محور و تحول خواه بوده و البته قائل بر نگرش تدبیر و امید باشد.

  در این میان و پس از انتخاب حجت السلام داداشی  با رای قاطع بعنوان منتخب مردم شریف و فهیم شهرستان آستارا  در مجلس شورای اسلامی، از سویی احتمال قوی جابجایی برخی از فرمانداران و دیگر مدیران در شهرستان ها، بسیاری از دلسوزان را به تاب و تب انداخت تا با رایزنی هایی بتوانند فردی کارآمد و کاربلد را در حلقه گزینه های احتمالی فرمانداری آستارا  قرار دهند.

  گر چه از روزهای آغازین، نام دو نفر بر زبان ها جاری بود، اما هرچه پیش می رویم، تعداد بیشتری از افراد خود نمایی و معرفی می شوند. در ادامه به معرفی چند تن از گزینه های احتمالی فرمانداری آستارا  خواهیم پرداخت و امید داریم تا با تصمیمی صحیح، قطار در حال حرکت توسعه شهرستان با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهد و باید ماند و دید که فرمانداری آستارا  به یکی از فرمانداران با تجربه و توانمند کنونی خواهد رسید و یا افرادی که در عرصه مدیریت و سیاست، آزمون های خوبی را پشت سر گذاشته اند! ناگفته نماند که درد نیوز  به معرفی اجمالی برخی از نامزدهای احتمالی پست فرمانداری آستارا  پرداخته است و احتمال می رود در روزهای آتی افراد دیگری به این جمع بپیوندند. برای فرمانداری  آقای فرهاد  دلق پوش    نماینده دوره هشتم آستارا و معاون اسبق وزیر بازرگانی  و برای معاونین فرمانداری  مهندس هومون بصیر و  فرداد پور امن در نظر ایشان است  و دیگر گزینه ها  كه متعاقبا بعرض خواهد شد 

   لازم به توضیح است  1-در سنوات گذشته معاون سیاسی  و فرماندار  و عمران از خارج از شهرستان انتخابا می شدند و ولی داداشی در صدد است   روسای ادارات  همسو را جایگزین نمایند  و با توجه به نفوذی كه دلق پوش در حلقه اصلی ولی داداشی  دارد   احتمالا برخی  مهر های  ریس ادارات  منصوبی دلق پوش در جای خود ابقا شوند .....

  2-  تا انتخابات شوراها حلقه اصلی  نماینده دهم در صدد هستند  فرماندار  و معاونین اش و روسای ادارات منصوبی و همسو خود را نصب كنند  تا تاكیتك  ستاد دلق پوشی   صحنه  شورا ها آستارا را به نفع خود ببرند لازم بذكر است   خانه فكر نمانیده دهم از اتاق فكر دلق پوش تشكیل شده است     بال تشكر   اد امه دارد    پشنهاد من به نماینده آستارا این است  فرماندار و معاونین و بخشداران  وی را تا دوسال دست نزنند  و روسای ادارات را همگی را عزل  و افراد همسو با دولت و خود را منصوب كنند .....

       دكتر محمد علی هالو  dardnews.ir      astarali.ir

   


  این مطلب تا کنون 65 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 24 خرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 24 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158097
 • بازدید امروز :502199
 • بازدید داخلی :53372
 • کاربران حاضر :133
 • رباتهای جستجوگر:338
 • همه حاضرین :471